Stiklinės lentos

Modernumas – lentos ateitis?

Stiklinės lentos akivaizdžiai išsiskiria iš kitų tipų lentų. Suapvalintais kampais, modernaus dizaino jos atrodo stilingai, o permatoma konstrukcija leidžia įkomponuoti lentas į bet kokią aplinką. Dėl šiuolaikiško dizaino šios lentos suteikia profesionalumo biurams. Jos ne tik gerai atrodo, bet ir yra lengvai naudojamos. Nuvalius stiklinę lentą nelieka užrašo žymių kitaip nei ant magnetinės lentos, todėl jos prisideda prie tvarkingo ir profesionalaus biuro įvaizdžio.

Kitaip nei magnetinės lentos, stiklinės lentos gali būti kelių spalvų. Skirtingų spalvų lentos tiks tiek namuose, tiek biure, tiek kitoje švietimo įstaigoje: nesvarbu, ar norite standartinės skaidrios lentos savo biurui, mėlynos lentos interjero pagyvinimui ar ryškios spalvos lentos klasei. Kelių skirtingų spalvų ir dydžių stiklinės lentos gali būti puiki biuro ar klasės dekoracija ir kartu neprarasti savo funkcionalumo. Pavyzdžiui, galite pakabinti kelias mažas stiklines lentas prie savo darbo vietos ir naudoti jas skirtingiems priminimams.

Nepamirškime, kad stiklinės lentos yra ilgaamžės. Dauguma žmonių mano, kad jos gali lengvai sudužti, jei nukrenta, bet tai netiesa: šios stilingos lentos pagamintos iš grūdinto stiklo, taigi yra tokios pat patvarios kaip ir magnetinės lentos.

Šios lentos yra brangesnės nei magnetinės lentos, tačiau yra patvaresnėsilgaamžiškesnės ir atrodo moderniau. Jos nesitepa, nepalieka nuvalomo rašalo žymių, todėl yra puikus pasirinkimas moderniai švietimo įstaigai.