CNC Gręžimas

Baldų surinkimas neturėtų kelti papildomų rūpesčių, jeigu visi baldo apdirbimo etapai atlikti tinkamai. Tobulai išpjovę LMDP plokštę, atliekame briaunavimą. Po jo atliekamas CNC gręžimas, kuris turi įtakos tolimesniam baldo surinkimui, todėl šis darbas – neabejotinai vienas kruopščiausių.


Preciziškas tikslumas – netinkamai išgręžta skylė apsunkina darbą, tad jų gręžimas atliekamas tik pagal itin tikslius brėžinius ir su kokybiška, automatine CNC gręžimo įranga. Gręžiame skyles furnitūrai – lankstams, rankenoms, užraktams ir kitoms baldų surinkimui reikalingoms detalėms. CNC gręžimui naudojamos profesionalios gręžimo staklės, kurių paklaida minimali, todėl išvengiama netikslumų ir baldų surinkimas tampa dar paprastenis ir lengvesnis.


Individualūs sprendimai


Nesijaudinkite, jeigu jūsų norimas baldas yra nestandartinis – mūsų konstruktorių komanda patars, kaip tinkamai ir kuriose vietose turėtų būti išgręžtos skylės . Taip pat atsižvelgiame ir į gręžiamą paviršių, kad išvengtume medžiagos sugadinimo. Maksimalus detalių dydis gali siekti net iki 2000×3100 mm, tad galime drąsiai teigti, jog išpildytume net ir pačius didžiausius lūkesčius. 

Baldų gręžimo paslauga – tai ko Jums reikia norint sparčiau atlikti surinkimo darbus.