LMDP Pjovimas

LMDP pjovimo paslauga
Reikalinga erdvi spinta, o gal nestandartinių matmenų spintele? Mes ne tik galime jums padėti šiuos baldus suprojektuoti, bet ir atliekame LMDP plokštės pjovimo darbus pagal jūsų individualius pageidavimus. Plokštės pjovimo darbus atliekame greitai ir kokybiškai, nes naudojame specialias, visus kokybės standartus atitinkančias automatines pjovimo stakles Holzma.

Individualūs sprendimai
Atsižvelgę į jūsų norus ir poreikius, galime suprojektuoti norimą baldą, išpjauti bei užlaminuoti detales, nudažyti norima spalva ir paruošti visas reikiamas medžiagas baldo surinkimui. Detales pjauname kampais, esant poreikiui gręžiame skyles baldų surinkimui, lankstams, bei užraktams, . Galime išpjauti ne tik baldų detales, bet ir palanges, stalviršius, CNC staklių pagalba išfrezuoti skyles viryklei ar kriauklei.

LMDP plokštės privalumai
Daugeliui LMDP santrumpa kelia nemažai klausimų. Trumpai tariant – tai laminuota medžio drožlių plokštė. Nuo kitų plokščių pastaroji skiriasi savo draugiška kaina, aukšta kokybe ir lengva priežiūra. Be to, LMDP plokštė yra atspari drėgmei, įbrėžimams, aukštai temperatūrai. Iš šios plokštės pagaminti baldai bus patvarūs ir tarnaus tikrai ilgai.