Stendai, kamštinės lentos

Stendai ir kamštinės lentos atlieka svarbų vaidmenį bet kokioje mokymo įstaigoje, nesvarbu, ar tai būtų periodinė elementų lentelė, klasės kalendorius, ar į mokyklą sugrįžtančių mokinių sveikinimas. Žinoma, šie elementai yra kur kas daugiau nei spalvinga dekoracija, pagyvinanti nuobodžias ir plikas sienas.

Kamštinės lentos ir stendai – mokymo įrankis visoms mokymo įstaigoms: ikimokyklinio ugdymo, vidurinėms mokykloms ir kitoms. Juos galima naudoti norint pateikti mokiniams informaciją, demonstruoti mokinių darbus ir dar daugiau. Kūrybiškos kamštinės lentos paruošimas yra kur kas daugiau nei plakato ar popierinių formų priklijavimas ant sienos. Štai keli patarimai ir idėjos, kaip panaudoti stendus ir kamštines lentas.

4 kamštinių lentų ir stendų naudojimo būdai

Stendai ir kamštinės lentos paprastai naudojamos keturiais skirtingais būdais: dekoraciniu, parodomuoju, informaciniu ir interaktyviuoju. Visi jie turi skirtingas funkcijas, todėl reikėtų apgalvoti, kaip tai išnaudoti.

Dekoracinis: paverskite pliką sieną į meno šedevrą. Daugumoje klasių naudojami stendai ir kamštinės lentos sukuria kokią nors temą, pavyzdžiui, sugrįžimo į mokyklą ar metų laikų temas.

Parodomasis: tokie stendai ir kamštinės lentos įrengiami koridoriuose norint pademonstruoti mokinių darbus. Šių elementų turinys priklauso tik nuo mokinių, todėl juos parengti paprasčiau.

Informacinis: informatyvioje lentoje arba stende pavaizduokite kokio nors dalyko informaciją vizualiai skatindami mokinių įgūdžius. Naudokite lentas ir stendus norėdami papildyti dabartinį savo pamokos planą. Šio tipo elementai yra puikus būdas parodyti informacinę medžiagą: periodines elementų lenteles, žemėlapius, tvarkaraščius ir net namų darbų užduotis.

Interaktyvusis: tokių lentų ir stendų turinį reikia gerai apgalvoti iš anksto, kita vertus jie yra labai geras mokymosi įrankis. Mokiniai skatinami naudotis lentomis, tobulinti atpažinimo, problemų sprendimo, koordinacijos ir kitus įgūdžius. Būtent dėl to šios lentos yra tokios populiarios darželiuose, ikimokyklinėse institucijose ir pradinėse mokyklose.

Kaina - Viso: 12.00 60.00 
Kaina - Viso: 12.00 64.00 
Kaina - Viso: 22.00 57.00 
Kaina - Viso: 100.00 230.00 
Kaina - Viso: 12.00 69.00 
Kaina - Viso: 150.00 237.00 
Kaina - Viso: 160.00 
Kaina - Viso: 130.00 
Kaina - Viso: 228.00 279.00 
Kaina - Viso: 294.00 395.00