Mokykliniai baldai

Šiuolaikiški mokykliniai baldai – butinybė visapusiškam išsilavinimui.

Kasmet ruošiantis naujiems mokslo metams svarbu iš naujo įvertinti ir apgalvoti, ar jūsų klasėje esantys mokykliniai baldai dar tinkami. Ar jie nenusidėvėję? Ar vis dar atspindi jūsų mokymo modelį? Jei manote, kad laikas atsinaujinti, štai keli patarimai, padėsiantys įsigyti naujus mokyklinius baldus:

1. Svarbiausia – mokinių sveikata ir saugumas. Įsitikinkite, kad pasirinkti baldai yra skirti atitinkamai amžiaus grupei (vieni labiau tinka pradinukams, kiti – vidurinės mokyklos mokiniams). Reikėtų pagalvoti ir apie baldų aukštį bei medžiagų ilgaamžiškumą.

2. Patogumas. Jūsų mokiniai praleis nemažai laiko sėdėdami ir dirbdami prie mokyklinių stalų. Prieš rinkdamiesi naują baldų komplektą, būtinai pagalvokite ir apie patogumą, nes tai yra vienas iš veiksnių, lemiančių mokinių sėkmę.

3. Mobilumas ir funkcionalumas. Daugumoje klasių stalai nestovi vienoje vietoje ištisus metus. Nesvarbu, ar sustatote baldus ratu ruošdamiesi prezentacijoms, ar tiesiog norite pakeisti klasės interjerą, įsitikinkite, kad jie gali netrukdomai judėti ir neužima per daug vietos. Žinoma, kėdės ir stalai turi atitikti ir jūsų numatytąsias paskirtis: pamokoms, prezentacijoms, grupiniams darbams ir kt. Pavyzdžiui, jei ruošiatės skaitymo užsiėmimams, knygų lentyna ir kelios patogios kėdės yra geresnis pasirinkimas, nei apvalus stalas.

Rinkdamiesi naujus baldus turėkite šiuos kelis patarimus omenyje ir jūsų klasė taps idealia mokymosi aplinka! Manome, kad mokinių išsilavinimui patikimi ir patogūs mokykliniai baldai yra būtinybė; sukurkite mokiniams aplinką, kurioje jie gali nesivaržydami mokytis, bendrauti ir dalintis patirtimi. Apžiūrėkite mūsų asortimentą čia.