Metalo apdirbimas

Jeigu jums reikalingos metalinės stalo ar kavos staliuko kojos, ar biuro stalų metaliniai rėmai, o gal net stilinga metalinė dekoracija ant sienos – profesionalūs metalo apdirbimo meistrai išpildys visus jūsų lūkesčius ir norus. Metalo apdirbimas – nepakeičiama paslauga, kai norima pasigaminti baldų ar furnitūros detalių.

Profesionalus darbas
Darbus atliekame kruopščiai, greitai ir kokybiškai, galime priimti tiek mažus, tiek itin didelius užsakymus – dėmesį skiriame kiekvienam savo klientui. Metalo apdirbimas – gana sudėtingas procesas, todėl jis patikimas tik ilgametę patirtį turintiems metalo apdirbimo meistrams. Be to, metalo apdirbimo procese naudojame patikrintus įrenginius ir automatines stakles, todėl darbas atliekamas itin kokybiškai.

Platus paslaugų spektras
Atliekame beveik visi metalo apdirbimo darbus – kokybiškai pjaustome metalą, gręžiame, viriname ir lankstome. Profesionalių meistrų apdirbtas metalas bus tinkamas tolimesniam baldų surinkimui ir nekels papildomų lūkesčių. Papildomai atliekame ir miltelinį metalinių dalių dažymą, kad jūsų baldas taptų būtent tokios spalvos, kokią ir įsivaizdavote.