Metaliniai rėmai

Reikalingas itin didelis konferencijų stalas ar tvirtas baro stalas namuose, o gal biuro stalas? Vienas pagrindinių tvirto balto požymių – kokybiškai pagamintos kojos arba metaliniai rėmai. Kad jūsų norimas būtų ne tik tvirtas, bet ir stilingas, siūlome itin platų metalinių rėmų asortimentą, taip pat gaminame ir nestandartinius metalinius rėmus baldams.

Individualūs sprendimai
Ilgametę patirtį turintys metalo apdirbimo meistrai pagamins bet kokių išmatavimų metalinius rėmus jūsų baldams. Galime pasiūlyti ne tik įvairių matmenų, dizainų ir profilių metalinių rėmų gamybą, bet ir jų projektavimą bei miltelinį dažymą, kad norima baldo detalė iki galo išpildytų visus jūsų lūkesčius. Jeigu turite neįprastų pageidavimų ar norų, drąsiai kviečiame kreiptis ir kartu sukursime norimą metalinį rėmą.

Preciziška kokybė
Tokie iš metalo pagaminti rėmai gali atlaikyti ir itin sunkius bei didelių matmenų stalviršius. Kokybiškai pagaminti stalo rėmai išlaikys stalą tvirtą ir stabilų. Be to, kruopščiai atliekamas meistrų darbas įrodo gaminių kokybę – , metaliniai rėmai bus ne tik itin tvirti, bet ir labai gražūs bei stilingi. Be to, turėkite omenyje, jog metaliniai rėmai – ilgalaikė investicija, nes iš šios medžiagos pagaminti baldai tarnauja metų metus.