Biuro baldai

Biuro baldai

Tai aukščiausios kokybės spintos, stalai, stalai su metaliniu rėmu, atskiri stalčių blokai, spintos stiklinėmis durelėmis ir komodos su stalčiais. Gerai ir skoningai įrengtas biuras gerina įmonės įvaizdį ir suteikia papildomos motyvacijos darbuotojams. Vis labiau greitėjant gyvenimo spartai žmogus dirba daugiau. Neretai darbo vietoje praleidžiama daugiau laiko nei namuose, todel svarbu jog biure būtų įrengti patogūs, skoningi ir patvarūs biuro baldai.

Šviesus biuras – šviesi ateitis!

Rinkdamiesi biuro baldus atsižvelkite ir į spalvas. Natūralios baldų spalvos jau ilgą laiką dominuoja rinkoje, jos mažina stresą, neblaško dėmesio ir padeda labiau susikoncentruoti.

Stalas stalui nelygu!

Biuro stalas – svarbiausia biuro dalis, tačiau prieš perkant stalą vertėtų nutarti, kokia bus jų paskirtis. Darbuotojams dažniausiai reikalingi nedideli stalai su vienu stalčių bloku. Vadovaujančias pareigas užimantiems darbuotojams yra parenkami didesni stalai su keliais stalčių blokais. Taupumas šiuo atžvilgiu neatsiperka. Kiekvienam labiau patiktų sėdėti prie natūralios spalvos buko, pušies stalo, nei prie stiklinio stalo. Todėl įsigydami Eigida.lt parduodamus baldus jūs sukursite ne tik profesionalią, bet ir stilingą biuro aplinką. Prireikus galime pagaminti nestandartinių matmenų biuro baldus.