Darželių baldai

Mūsų gaminami darželių baldai

Baldai darželiams – persirengimo spintelės, lovytės, sekcijos, spintelės su dėžutėmis, staliukai, kėdutės, rankšluostinės, patalynė. Atsižvelkite į asmeninius norus ir erdvės specifikacijas norėdami išsirinkti tinkamiausią baldų dizainą, dydį ir spalvą. Asortimento įvairovė padės sukurti patalpose tinkamą atmosferą. Savo spalvingumu šie darželių baldai užpildys kiekvieną patalpos lopinėlį.

Rinkdamiesi baldus – atsižvelkite į patalpos dydi.

Mūsų darželių baldų asortimente rasite pastatomus, įmontuojamus, pakabinamus baldus – galėsite rinktis iš įvairaus dizaino, funkcijų, spalvų ir kitų baldų specifikacijų. Norint išsirinkti tinkamiausią baldą, vertėtų atsižvelgti į efektą, kurį siekiate sukurti savo erdvėje. Natūralu, jog baldai turi sukurti vaikams žaismingą atmosferą, jaukumą ir prisidėti prie vaikų ugdymo. Mūsų pagaminti darželių baldai – puikus sprendimas renkantis ilgaamžius ir kokybiškus baldus. Visi darželių baldai gaminami iš sertifikuotų medžiagų, nekenksmingi aplinkai ir vaikų sveikatai.

Padėsime jums!

Jei negalite išsirinkti tinkamų baldų iš plataus „Eigida“ asortimento, kreipkitės į mūsų konsultantų komandą, kuri ne tik padės išsirinkti tinkamus baldus, bet ir esant poreikiui pakonsultuos išplanavimo klausimais.