Projektavimas

Svajojate apie tobulą virtuvę ar įrenginėjate naują biurą, tačiau nežinote nuo ko pradėti ir kur kreiptis? Pirmasis ir vienas svarbiausių baldų gamybos etapų yra profesionalus baldų projektavimas. Mūsų profesionalių projektuotojų komanda pasirengusi jums padėti ir išpildyti visus jūsų lūkesčius.

Profesionalumas ir patirtis
Tinkamas baldo projektas – pusė darbo. Bet kokio baldo įgyvendinimas neapsieina be sudėtingų brėžinių, techninių specifikacijų, tinkamiausių medžiagų parinkimo, todėl šį darbą geriau patikėti ilgametę patirtį turintiems meistrams. Būtent profesionaliai atlikti projektavimo darbai garantuoja, jog tolimesni baldo kūrimo etapai – plokščių pjovimas, jų briaunavimas, frezavimas ar gręžimas – bus atliekami preciziškai tiksliai ir itin kokybiškai.

Individualūs sprendimai
Turite mažą erdvę, kurioje norite įsirengti jaukią virtuvę? O gal vietos užtektinai, tik nežinote, kokie baldai geriausiai ją užpildytų? Projektuojami baldai padės išpildytų jūsų individualius norus ir lūkesčius taip, kad jie būtų ir patogūs, ir ilgai tarnautų, ir puikiai tiktų jūsų interjere. Meistriškai projektuodami baldus atsižvelgiame į visus užsakovo poreikius – norimas spalvas, medžiagas, baldų išdėstymą.